Zmiany w komunikacji- Boże Ciało

15 czerwca podczas uroczystości Bożego Ciała odbędą się liczne procesje na łódzkich ulicach, które wpłyną na funkcjonowanie większości linii tramwajowych i autobusowych. Największe zmiany dotyczą tramwajów kursujących po ul. Piotrkowskiej, które ominą katedrę przez Mickiewicza, Kilińskiego i Przybyszewskiego. Pozostałe zmiany to głównie chwilowe wstrzymania ruchu i czasowe przekierowania tras.
Szczegółowe informacje dostępne są poniżej:
UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA W DNIU 15 CZERWCA 2017 – ZGŁOSZONE PROCESJE
Linia
Miejsce przejścia procesji
planowana godzina pocesji
proponowane objazdy / możliwe zatrzymania
50A, 50B, 50C
Pabianicka (Trasa Górna – Ciasna)
10:45-12:00
zatrzymanie
51
Uniwersytecka kier. północny (Jaracza – Pomorska)
11:00-12:30
Narutowicza, Kopcińskiego
Wycieczkowa (Rogowska – Kryształowa)
11:00-12:00
zatrzymanie
Okólna od Zgierza do Klasztoru
12:00-13:30
zatrzymanie
52
Pabianicka (Trasa Górna – Ciasna)
10:45-12:00
zatrzymanie
53A-E
Uniwersytecka kier. północny (Jaracza – Pomorska)
11:00-12:30
Narutowicza, Kopcińskiego
Rynek Nowosolna
11:30-12:30
zatrzymanie
54A-D
Rynek Nowosolna
11:30-12:30
zatrzymanie
Mileszki
10:45-12:00
zatrzymanie
Niciarniana (Kazimierza – Piłsudskiego)
11:00-11:40
zatrzymanie
55
Śmigłego Rydza (Skierniewicka)
12:00-13:00
zatrzymanie
Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej)
10:30-11:30
Popiełuszki, Wyszyńskiego, Retkińska
Obywatelska (Cieszkowskiego – Rejtana)
10:40-13:00
zatrzymanie
Retkińska przy Zagrodniki
11:15-11:45
zatrzymanie
Tatrzańska (Felińskiego – Rydla)
11:30-13:00
Dąbrowskiego, Tatrzańska z pominięciem Felińskiego w obu kierunkach
Felińskiego ( Anczyca – Tatrzańska)
13:00-14:00
Dąbrowskiego, Tatrzańska z pominięciem Felińskiego w obu kierunkach
57
Sienkiewicza (Nawrot – Tuwima)
11:30-13:00
w kier. północnym: Piłsudskiego, Kościuszki, Narutowicza w kierunku południowym: Tuwima, Kościuszki, Zamenhofa
58A-C
Jaracza (Kopcińskiego – Uniwersytecka)
11:00-12:30
Narutowicza z pomineciem Jaracza (bez podjazdu na przystanek Narutowicza-Tramwajowa)
59
Plac Wolności
10:45-12:00
Zachodnia, Próchnika, Gdańska, Legionów
Zgierska (Julianowska – Biegańskiego)
11:00-11:30
zatrzymanie
Zgierska (Czereśniowa)
11:00-11:45
zatrzymanie
60A-D
Uniwersytecka kier. północny (Jaracza – Pomorska)
11:00-12:30
Narutowicza i Kopcińskiego
60 D
Kryształowa (Wycieczkowa – Książka)
11:30-12:00
zatrzymanie
61
Okólna od Zgierza do Klasztoru
12:00-13:30
zatrzymanie
64
Sporna (W. Polskiego – Bracka)
11:00-12:45
Wojska Polskiego z pominięciem Spornej
Organizacji WiN (Młynarska-Franciszkańska)
10:50-11:50
zatrzymanie
Bałucki Rynek – Zawiszy Czarnego
11:00-12:00
zatrzymanie
Niciarniana (Kazimierza – Piłsudskiego)
11:00-11:40
zatrzymanie
Janosika (Wyżynna)
11:00-12:00
zatrzymanie
63
Pabianicka (Trasa Górna – Ciasna)
10:45-12:00
zatrzymanie
Zaolziańska (Ciasna – Karpacka)
11:15-11:45
Paderewskiego z pominęciem Zaolziańskiej
65
Żeromskiego (Curie Skłodowskiej – Kopernika)
10:30-12:00
zatrzymanie
Curie Skłodowskiej (Łąkowa – Żeromskiego)
10:30-12:00
Mickiewicza, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia
Łąkowa (Mickiewicza – Curie Skłodowskiej)
10:30-12:00
Mickiewicza, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia
66
Okólna
12:00-13:30
zatrzymanie
67
Okólna od Zgierza do Klasztoru
12:00-13:30
zatrzymanie
68
Popiełuszki (Wyszyńskiego – Maratońska)
11:30-13:00
Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
69,69A,69B
Popiełuszki (Wyszyńskiego – Maratońska)
11:30-13:00
Wyszyńskiego, Retkińska, Maratońska
Felińskiego ( Anczyca – Tatrzańska)
11:30-14:00
Gojawiczyńskiej, Śląska, Niższa, Broniewskiego w obu kierunkach
Obywatelska (Cieszkowskiego – Rejtana)
10:40-13:00
zatrzymanie
70
Kopcińskiego (rondo Solidarności – Jaracza)
11:00-12:30
w kier. południowym: Uniwersytecka, Narutowicza
Tatrzańska (Felińskiego – Rydla)
11:30-13:00
w kier. północnym: Broniewskiego, Śmigłego Rydza, Dąbrowskiego w kier. południowym: Tatrzańska, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Śląska, Niższa
Sporna (W. Polskiego – Bracka)
11:00-12:00
Strykowska, Inflancka
Śmigłego Rydza (Skierniewicka)
12:00-13:00
zatrzymanie
Inflancka (Zagajnikowa – Gibalskiego)
10:45-11:30
zatrzymanie
71A, 71B
Tatrzańska (Felińskiego – Rydla)
11:30-14:00
w kier. północnym: Śmigłego Rydza, Dąbrowskiego, Tatrzańska; w kier. południowym: Dąbrowskiego zawraca przy Tatrzańskiej, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Śląska
72
Sieradzka (Plac Niepodległości – Rzgowska )
12:00-13:00
wjazd na pl. Niepodległości od ul. Rzgowskiej
Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego)
10:50-12:00
zatrzymanie
Zakładowa przy Olechowskiej
12:00-13:00
zatrzymanie
Felińskiego ( Anczyca – Tatrzańska)
13:00-14:00
Gojawiczyńskiej, Śląska, Niższa, Broniewskiego w obu kierunkach
73
Zgierska (Julianowska – Biegańskiego)
11:00-11:30
zatrzymanie
Plac Wolności
10:45-12:00
Zachodnia, Próchnika, Gdańska, Legionów
74A,74B
Podchorążych (Złotno)
11:00-12:00
zatrzymanie
Żeromskiego (Curie Skłodowskiej – Kopernika)
10:30-12:00
zatrzymanie
Wólczańska (Czerwona – Skorupki)
10:45-12:00
Wólczańska, Pabianicka
76
Popiełuszki (Wyszyńskiego – Maratońska)
11:30-13:00
Wyszyńskiego, Retkińska
Rojna (Traktorowej do Pasjonistów)
10:50-12:15
Traktorowa, Aleksandrowska,Kaczeńcowa
79
Klonowa (Limanowskiego – Lutomierska)
12:10-13:30
zatrzymanie
Plac Wolności
10:45-12:00
Zachodnia, Próchnika, Gdańska, Legionów
80
Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej)
10:30-11:30
Popiełuszki, Wyszyńskiego, Retkińska
Zakładowa przy Olechowskiej
12:00-13:00
zatrzymanie
Nawrot (Sienkiewicza – Kilińskiego)
11:30-13:00
Sienkiewicza, Piłsudskiego, Kopcińskiego
Nawrot (Wodna-Wysoka)
11:00-12:00
Sienkiewicza, Piłsudskiego, Kopcińskiego
Nawrot (Przędzalniana – Nowa)
10:45-12:00
Sienkiewicza, Piłsudskiego, Kopcińskiego
Tuwima ( Kilińskiego – Sienkiewicza)
11:30-13:00
Piłsudskiego, Kościuszki
81
Julianowska (Orzeszkowej – Zgierska)
11:30-13:00
zatrzymanie
Sporna (W. Polskiego – Bracka)
11:00-12:00
Strykowska, Inflancka
Inflancka (Zagajnikowa – Gibalskiego)
10:45-11:30
zatrzymanie
82A 82B
Gajcego (Rokicińska – Iłłakiewiczówny)
12:00-13:00
zatrzymanie / 82A zawróci przy Gajcego / Przylesie
Zakładowa przy Olechowskiej
12:00-13:00
zatrzymanie
83
Jaracza (Kopcińskiego – Uniwersytecka)
11:00-12:30
Tuwima, Nowa, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki
Nawrot (Przędzalniana – Nowa)
10:45-12:00
Sienkiewicza, Piłsudskiego, Kopcińskiego
Nawrot (Sienkiewicza – Kilińskiego)
11:15-13:30
Sienkiewicza, Piłsudskiego, Kopcińskiego
Nawrot (Wodna-Wysoka)
11:00-12:00
Sienkiewicza, Piłsudskiego, Kopcińskiego
Rojna (Traktorowej do Pasjonistów)
10:50-12:15
Traktorowa, Aleksandrowska
Rydzowa (Wici – Rojna)
11:00-12:00
Aleksandrowska, Kaczeńcowa w obu kierunkach
Tuwima ( Kilińskiego – Sienkiewicza)
11:30-13:00
Tuwima, Nowa, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki
84A, 84B
Rydzowa (Wici – Rojnej)
11:00-12:00
Aleksandrowska, Szczecińska
Rojna (Rydzowa – Wici)
12:00-12:30
Aleksandrowska, Szczecińska
85A
Franciszkańska (Organizacji WiN – Tokarzewskiego)
11:15-11:45
zatrzymanie
Sterlinga (Rewolucji 1905r. – Pomorska)
10:15-12:00
zatrzymanie
Inflancka (Zagajnikowa – Gibalskiego)
10:45-11:30
zatrzymanie
85B
Franciszkańska (Organizacji WiN – Tokarzewskiego)
11:15-11:45
zatrzymanie
Sterlinga (Rewolucji 1905r. – Pomorska)
10:15-12:00
zatrzymanie
86
Rewolucji 1905r. (POW – Sterlinga)
10:15-12:00
Próchnika, Wólczańska, Zielona, Narutowicza
6 Sierpnia (Strzelców K. – Pogonowskiego)
11:15-12:15
zatrzymanie
Rewolucji 1905r. (Piotrkowska- Wschodnia)
10:45-12:00
Próchnika, Wólczańska, Zielona, Narutowicza
Popiełuszki (Wyszyńskiego – Maratońska)
11:30-13:00
Wyszyńskiego, Retkińska, Maratońska
87A
Klonowa / Lutomierska
13:00-13:30
zatrzymanie
Inowrocławska (Żubardzka – Wielkopolska)
13:00-13:30
Włókniarzy zawraca przy Drewnowskiej
Ogordowa (Cmentarna-Gdańska)
11:00-12:00
Drewnowska, Zachodnia, Ogrodowa
87B
Klonowa / Lutomierska
13:00-13:30
zatrzymanie
Inowrocławska (Żubardzka – Wielkopolska)
13:00-13:30
zatrzymanie
88A
Tuwima ( Kilińskiego – Sienkiewicza)
11:30-13:00
al. Scheiblerów, Narutowicza, Sienkiewicza, Tuwima
Żeromskiego (Curie Skłodowskiej – Kopernika)
10:30-12:00
zatrzymanie
Pienista
10:30-11:30
zatrzymanie
89
Nastrojowa (Pstrągowa – Romantyczna)
17:30-18:30
Sikorskiego, Zgierska z pominięciem Nastrojowej
90A 90B
Gajcego (Rokicińska – Iłłakiewiczówny)
12:00-13:00
zatrzymanie
90C
Gajcego (Rokicińska – Iłłakiewiczówny)
12:00-13:00
zatrzymanie
Bedoń
12:30-13:30
w podanych godzinach bez wjazdu Bedoń/Kościół
91A, 91C
Rynek Nowosolna
11:30-12:30
zatrzymanie
92
Kolumny (Tomaszowska – Brójecka)
11:00-11:45
trasa skrócona do Tomaszowska/Kolumny
93
Pabianicka (Trasa Górna – Ciasna)
10:45-12:00
zatrzymanie
94
Popiełuszki (Wyszyńskiego – Maratońska)
11:30-13:00
Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Maratońska
95A, 95B
Św. Wojciecha (Błękitna-Mieszczańska)
12:00-13:00
Rzgowską z pominięciem ul. Kurczaki
96
Rojna (Rydzowa – Wici)
12:00-12:25
zatrzymanie
Rojna (Traktorowej do Pasjonistów)
10:50-12:15
Aleksandrowska, Kaczeńcowa
Traktorowa (Grabieniec – Rojna)
10:50-12:15
Aleksandrowska, Kaczeńcowa
Rewolucji 1905r. (POW – Sterlinga)
10:15-12:00
Północna, Kilińskiego, Narutowicza
Rewolucji 1905r. (Piotrkowska- Wschodnia)
10:45-12:00
Północna, Kilińskiego, Narutowicza
Zakładowa przy Olechowskiej
12:00-13:00
zatrzymanie
Śmigłego Rydza (Skierniewicka)
12:00-13:00
zatrzymanie
Wielkopolska – Inowrocławska
13:00-13:30
zatrzymanie
Jaracza (Kopcińskiego – Uniwersytecka)
11:00-12:30
Kopcińskiego, Rondo Solidarności, Uniwerystecka, Jaracza
Lutomierska (Klonowa-Sprawiedliwa)
12:15-12:45
zatrzymanie
97A, 97B
Podchorążych (Złotno)
11:00-12:00
zatrzymanie
99
Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej)
10:30-11:30
Popiełuszki, Wyszyńskiego, Retkińska
Klonowa (Limanowskiego – Lutomierska)
12:10-13:30
zatrzymanie
Armii Krajowej (Wyszyńskiego – Kusocińskiego)
10:30-11:30
Popiełuszki, Wyszyńskiego, Retkińska
G1, G2
Popiełuszki (Wyszyńskiego – Maratońska)
11:30-13:00
Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Maratońska
Z41
Pabianice: Warszawska przy Starym Rynku
10:15-11:15
zatrzymanie
Pabianice: Zamkowa (Konopnickiej-Wyszyńskiego)
10:20-12:30
zatrzymanie
Pabianice: Warszawska przy Kaplicznej
16:45-18:00
zatrzymanie
UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA W DNIU 15 czerwca 2017 – ZGŁOSZONE PROCESJE
Linia
Miejsce przejścia procesji
planowana godzina procesji
proponowane objazdy / możliwe zatrzymania
1
Franciszkańska (przy Bojowników Getta)
11:15-12:15
chwilowe zatrzymanie
Wojska Polskiego (przy Spornej)
12:00-13:00
chwilowe zatrzymanie
Kilińskiego (Nawrot – Tuwima)
11:30-13:00
chwilowe zatrzymanie
Kilińskiego (przy Zarzewskiej )
12:00-13:00
chwilowe zatrzymanie
Kilińskiego (przy Odyńca i Wysockiego )
10:30-11:45
chwilowe zatrzymanie
2
Piotrkowska (przy Katedrze)
10:45-12:00
Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki
Limanowskiego (przy Piekarskiej)
12:00-13:00
chwilowe zatrzymanie
Limanowskiego (Klonowa – Sprawiedliwa)
12:15-12:45
chwilowe zatrzymanie
3
Piotrkowska (przy Katedrze)
10:45-12:00
Kilińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki
4
Zgierska (Bałucki Rynek – pl. Kościelny)
10:50-12:00
Zachodnia, Legionów
Zgierska (przy Czereśniowej)
11:00-11:45
chwilowe zatrzymanie
plac Wolności
10:45-12:00
Północna, Ogrodowa, Zachodnia
5
Limanowskiego (przy Piekarskiej)
12:00-13:00
chwilowe zatrzymanie
Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego)
10:50-12:00
chwilowe zatrzymanie
Limanowskiego (Klonowa – Sprawiedliwa)
12:15-12:45
chwilowe zatrzymanie
Zgierska (Bałucki Rynek – pl. Kościelny)
10:50-12:00
Północna, Ogrodowa, Zachodnia
Franciszkańska (przy Bojowników Getta)
11:15-12:15
chwilowe zatrzymanie
Kilińskiego (Nawrot – Tuwiama)
11:30-13:00
chwilowe zatrzymanie
6
Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego)
10:50-12:00
chwilowe zatrzymanie
Wojska Polskiego (przy Spornej)
12:00-13:00
chwilowe zatrzymanie
Franciszkańska (przy Bojowników Getta)
11:15-12:15
chwilowe zatrzymanie
Piotrkowska (przy Katedrze)
10:45-12:00
Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki
7
Piotrkowska (przy Katedrze)
10:45-12:00
Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki
Włókniarzy (przy Kozinach)
11:05-12:15
chwilowe zatrzymanie
Cmentarna (Mielczarskiego – Jerzego)
11:00-12:00
chwilowe zatrzymanie
8
Włókniarzy (przy Kozinach)
11:05-12:15
chwilowe zatrzymanie
9B
Zielona (Pogonowskiego – Strzelców Kaniowskich)
11:15-12:15
chwilowe zatrzymanie
11 B
Piotrkowska (przy Katedrze)
10:45-12:00
Politechniki, Kopernika, Gdańska, Legionów
Zgierska (przy Czereśniowej)
11:00-11:45
chwilowe zatrzymanie
12B
Kopernika ( Żeromskiego – Łąkowa)
10:30-12:00
chwilowe zatrzymanie
13
Zielona (Pogonowskiego – Strzelców Kaniowskich)
11:15-12:15
chwilowe zatrzymanie
Włókniarzy (przy Kozinach)
11:05-12:15
chwilowe zatrzymanie
15
Żeromskiego – Kopernika skrzyżowanie
10:30-12:00
chwilowe zatrzymanie
Pomorska (pl. Wolności – Wschodnia)
10:45-12:00
Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Kilińskiego, Pomorska
Pomorska ( Kamińskiego – Sterlinga)
10:15-12:00
chwilowe zatrzymanie
45
Zgierska (Bałucki Rynek – pl. Kościelny)
10:50-12:00
Północna, Ogrodowa, Zachodnia
Zgierska (przy Czereśniowej)
11:00-11:45
chwilowe zatrzymanie
Pomorska ( Kamińskiego – Sterlinga)
10:15-12:00
zatrzymanie
plac Wolności
10:45-12:00
Północna, Ogrodowa, Zachodnia
46
Zgierska (Bałucki Rynek – pl. Kościelny)
10:50-12:00
Północna, Ogrodowa, Zachodnia
Zgierska (przy Czereśniowej)
11:00-11:45
chwilowe zatrzymanie
Pomorska ( Kamińskiego – Sterlinga)
10:15-12:00
chwilowe zatrzymanie
plac Wolności
10:45-12:00
Północna, Ogrodowa, Zachodnia
43A
Konstantynów
11:00-12:00
zatrzymanie

Dodaj komentarz

Wiadomości